Urządzenia fiskalne

Duży wybór kas fiskalnych – Gorzów

Zajmujemy się urządzeniami fiskalnymi od początków ich istnienia w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących producentów i cenione wśród naszych klientów, takich jak: kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi, drukarki etykiet,urządzenia POS oraz oprogramowanie dedykowane dla wielu branż. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy dają gwarancję rzetelnej i rzeczowej obsługi oraz pomocy w zakresie konfiguracji i wdrożeń.

Dlaczego warto zakupić kasy fiskalne w naszej firmie?

Wiele firm oferuje kasy fiskalne na sprzedaż. Zastanawiasz się, dlaczego więc właśnie z usług naszej firmy warto skorzystać? Odpowiedź jest prosta. Uzupełnienie naszej oferty stanowi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także szkolenie z zakresu obsługi kasy.Wykwalifikowana kadra pracowników pomoże dobrać kasy fiskalne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.Firma Gobit – korzystne warunki współpracy, najwyższa jakość kas fiskalnych oraz profesjonalny serwis.

Kasy fiskalne – pomoc na wielu poziomach

Pragniemy oferować naszym klientom kompleksowy zakres usług, dlatego każdy z klientów może liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniej kasy fiskalnej. Dobieramy odpowiednie kasy fiskalne do miejsca pracy.Nasi klienci mogą również liczyć na wstępne szkolenia z zakresu obsługi takich kas fiskalnych.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to ,,must have” dla każdego klienta! Każdego klienta traktujemy indywidualnie – dopasowujemy kasy fiskalne do charakteru danego przedsiębiorstwa i oczekiwań przedsiębiorcy, który zgłasza się do nas o pomoc.

Formularz kontaktowy