Oprogramowanie Gorzów

Oprogramowanie Gorzów

Oprogramowanie Gorzów – sprzedaż i wdrożenie

Szeroki wybór oprogramowań na rynku sprawia, że często mamy problem jakie wybrać. Oprogramowanie umożliwia nie tylko komfortową pracę, ale również chroni urządzenie przed groźnymi wirusami. Osoby, które zamierzą kupić nowy sprzęt powinny zastanowić się, jakie oprogramowanie będzie najlepsze. Nasza firma jest partnerem handlowym oprogramowań. Oferta kierowana jest nie tylko dla firm i instytucji, ale również dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowania.

Gorzów oprogramowanie

Dlaczego warto zakupić oprogramowanie w naszej firmie?

Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta. Z tego względu świadczymy szeroki zakres działań, które sprowadzają się do:

 • pomoc w doborze odpowiedniego oprogramowania
 • oferowane produkty potwierdzone są licznymi certyfikatami jakości
 • produkty posiadają certyfikaty za innowacyjność i rozwiązania w biznesie
 • szeroki wachlarz wyboru oprogramowania

Powiedz czego szukasz, a pomożemy Tobie wybrać najlepsze oprogramowanie

Nie każdy wie, jakie oprogramowanie będzie najlepszym wyborem. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług, postaramy się dobrać oprogramowanie adekwatne do wykonywanych prac i czynności. Po analizie dostępnych produktów przedstawimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wybierane przez nas oprogramowania spełniają oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy otwarci na bezpośredni kontakt z klientem. Nasz zespół składa się ze specjalistów z bogatym doświadczeniem i wiedzą.

Sprzedaż i serwis oprogramowania

DLACZEGO GOBIT?

Odpowiedni dobór i prawidłowe wdrożenie oprogramowania komputerowego jest najważniejszym czynnikiem decydującym o efektywnym wykorzystaniu zasobów informatycznych każdej firmy.

GOBIT od wielu lat jest partnerem handlowym oraz serwisowym firmy INSERT – niekwestionowanego lidera na rynku oprogramowania dla małych i średnich firm. Oferujemy pełną gamę produktów z serii INSERT GT w tym programy takie jak SUBIEKT GT, REWIZOR GT, RACHMISTRZ GT, GRATYFIKANT GT, SFERY DLA SUBIEKTA i wiele innych.

Posiadamy w ofercie autorski system integrujący program SubiektGT ze sklepami internetowymi.

Jako partner handlowy MICROSOFT posiadamy w ofercie pełen asortyment oprogramowania, w tym:
•  Systemy operacyjne WINDOWS
•  Oprogramowanie OFFICE: Pakiet MS OFFICE, PROJECT, MS VISIO itp.
•  Oprogramowanie serwerowe: WINDOWS SERVER, SMALL BUSINEES SERVER, SQL SERVER, EXCHANGE itp.

OPROGRAMOWANIE SPECJALISTYCZNE
Oferujemy również systemy klasy ERP, systemy projektowe, systemy obsługi gastronomii, programy graficzne, antywirusowe, wdrażamy oprogramowanie do obsługi gabinetów lekarskich mMedica.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE
Tworzymy również aplikacja bazodanowe oraz inne oprogramowanie na zamówienie.

Jako parter handlowy firmy INSERT oraz Asseco oferujemy pełną obsługę wdrożeniową oraz serwis oprogramowania dla firm i przedsiębiorstw. Realizujemy swoje usługi m. in. Z wykorzystaniem następującego oprogramowania:

Rodzina INSERT GT

 • Subiekt GT – to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
 • Gestor GT – to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.
 • Rewizor GT – to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.
 • Rachmistrz GT – to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.
 • Gratyfikant GT – Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz wystawia deklaracje skarbowe oraz ZUS. Dla przedsiębiorstw wymagających specyficznych rozwiązań przeznaczona jest jego rozszerzona wersja – Gratyfikant GT Sfera.

Rodzina NEXO

 • Subiekt Nexo – to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.
 • Rewizor Nexo – to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.
 • Rachmistrz Nexo – to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.
 • Gratyfikant Nexo – to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.
 • Vendero – to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Oprogramowanie mMedica

Rozwiązania proponowane przez Asseco Poland SA skutecznie wspomagają rozliczenia z NFZ, gromadzenie danych medycznych, usprawnianie obsługi pacjenta oraz organizację pracy. Wiemy, że inne potrzeby ma lekarz prowadzący indywidualną praktykę, inne właściciel małej przychodni, a jeszcze inne zarząd sieci przychodni o zasięgu ogólnokrajowym. Dlatego nie narzucamy programów realizujących jedynie słuszne zadania, a proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i priorytetów stawianych przez określonego użytkownika.

Formularz kontaktowy